O mnie

Cześć!

Mam na imię Milena! Jesteś tu bo szukasz informacji o danym suplemencie, kosmetyku, nowościach z branży beauty? Chcesz prześwietlić coś przed zakupem i poznać prawdę o działaniu? Jestem od tego by pomóc Ci przebrnąć przez gąszcz sztuczek producentów słabych suplementów. Wybierzemy razem coś wartościowego? Na stronie będą pojawiać się moje testy suplementów, których używałam lub używam. Chcesz żebym coś przetestowała na własnej skórze? Napisz!

Rynek suplementów to prześcigający się między sobą producenci, których stać na wszystko żeby zniszczyć konkurencję. Często czytamy bardzo złe opinie na temat różnych produktów, które w rzeczywistości są jakościowo dobre, ale konkurencja po prostu ma więcej pieniędzy na to by oczernić w internecie rywala. Jak wobec tej iluzji przebić się do prawdy? Najlepiej przetestować na własnej skórze i porównać te środki. I tu zaczyna się moja rola. Zapraszam Cię do świata suplementów, w którym nauczysz się:

  • jak dobierać odpowiednie suplementy
  • jak bezpiecznie kupować w internecie
  • jak oceniać skład i szukać wiarygodnych informacji
  • jak nie dać się oszukać

Masz uwagi, pomysły, prośby? Pisz śmiało. Razem prześwietlimy suplementy, kosmetyki i inne środki, od których uginają się internetowe katalogi!